ZaměstnáníProjekty

Otevíráme pro Vás další novou podnikovou prodejnu. | Řeznictví H&H

Vloženo: 15.02.2017

Otevíráme pro Vás další novou podnikovou prodejnu.

Již třetím rokem rozšiřuje Řeznictví H+H, s.r.o. nabídku uzenářských výrobků a masa ve Zlínském kraji. A to nejen v prodejnách potravin a specializovaných prodejnách masa a uzenin menších či větších obchodníků nebo v prodejnách sítě Jednoty Vsetín, ale hlavně pro Vás otevíráme vlastní podnikové prodejny.

Po městech Zlín, Vsetín a Rožnov pod Radhoštěm pro Vás připravujeme novou prodejnu ve Valašském Meziříčí. Těšit se můžete na uzeniny prvotřídní kvality.

Na prodejně nabídneme širokou a denně čerstvou nabídku vepřového a drůbežího masa. Těšit se můžete také na velice kvalitní a široký sortiment vyzrálého hovězího masa z mladých býčků a býků.
V pultech prodejny ve Valašském Meziříčí nebude chybět také nabídka čerstvého pečiva, sýrů, doplňkového sortimentu důležitého k pohodové přípravě Vašich jídel. Dále naleznete v nabídce podnikové prodejny nabídku čerstvých živých ryb.

Novou prodejnu ve Valašském Meziříčí pro Vás otevřeme 15. 2. 2017 a naleznete ji v příjezdu na náměstí na ulici Poláškova 36/4 (v prostorech bývalé prodejny Carnex).

Ve středu 15. 2. 2017 bude na prodejně připravena ochutnávka výrobků Řeznictví H+H a pro děti jako dárek balónky.

                Na Vaši návštěvu se těší tým prodejny ve Valašském Meziříčí.