Opatření proti šíření Koronaviru

Opatření proti šíření Koronaviru
Vloženo: 15.03.2020

Vážení obchodní přátelé.
Zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců, zákazníků, dodavatelů i obchodních partnerů jsou pro nás prioritou.
Reflektujeme nejen nařízení vlády České Republiky, tak také požadavky a nařízení našich klientů a obchodních partnerů. 

Jedním z nařízení vlády ČR je uzavření všech restauračních a stravovacích zařízení. Toto opatření se přímo týká naší jídelny ve Frenštátě pod Radhoštěm na ulici Horní 24.
Tato provozovna bude uzavřena minimálně do 24. 3. 2020.

https://www.reznictvihh.cz/pro…/frenstat-p-r-ul-horni-bufet/

Dále bychom Vás rádi informovali, že na základě aktuálního vývoje šíření nového respiračního onemocnění COVID-19 zavádí společnost Řeznictví H+H, s.r.o. nezbytná preventivní opatření.
Od pátku 13. 3. je zákaz vstupu návštěv do prostor naší společnosti v Hladkých Životicích. Výjimku tvoří pouze řidiči dodávající vstupní suroviny, kteří jsou povinni na vrátnici vyplnit Čestné prohlášení, které je v souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR. Ve zvýšeném režimu bude v rámci společnosti Řeznictví H+H, s.r.o. probíhat dezinfekce společných prostor virucidními přípravky a zaměstnanci v provozu jsou vybaveni osobními ochrannými prostředky.
Naši obchodní zástupci nebudou navštěvovat naše obchodní partnery osobně, ale budou s nimi v kontaktu pouze telefonicky a mailem.
Dále jsme vydali zákaz ochutnávek našich masných výrobků na prodejnách.
V rámci zabezpečení logistiky jsou naši řidiči vybaveni dezinfekčními prostředky a osobními ochrannými pomůckami. Dodávky zboží na území Slovenska, realizujeme bez omezení.
Rádi bychom Vás všechny informovali, že jsme připraveni vyhovět Vašim požadavkům a to ať už na našich podnikových prodejnách, tak také u našich obchodních partnerů a máme zabezpečeny zvýšené zásoby zboží k prodeji.
Děkujeme Vám za pochopení.