Ve Vsetíně jsme s Vámi již 3 roky ….

Ve Vsetíně jsme s Vámi již 3 roky ….
Vloženo: 22.10.2014

…. a třetí narozeniny jsme se rozhodli oslavit společně s Vámi, protože především díky Vám, našim zákazníkům, můžeme svou práci dělat.

Ve čtvrtek 9. října probíhala „narozeninová party“ , kdy zákazníci mohli nakupovat ve svátečně vyzdobené prodejně. Připraveny byly u mnoha výrobků narozeninové ceny, prodejnou voněly celý den grilované klobásky, ochutnávaly se také uzeniny a paštiky.

A protože k narozeninám patří dárečky, nezapomněli jsme – za nákup nad 99,- byl každý zákazník odměněn mini salámkem a dětem byly rozdávány nafouknuté balonky. A na oslavě se dveře skutečně nestačily zavírat. Po celý den plná prodejna, řady nakupujících a spokojenost ve tvářích zákazníků byly pro nás velkou odměnou. Jak už to bývá, každá oslava má svůj konec, ta naše byla v podvečer zakončena bohatým rautem pro zákazníky, vonícími řízečky, chutnými zákusky a hlavně, i po těžkém dnu dobrou náladou a úsměvy zaměstnanců prodejny.

V naší prodejně si všichni velmi vážíme toho, že jste si k nám našli cestu. Děkujeme za Vaši přízeň, nadále se budeme snažit vyhovět všem Vašim přáním

Poděkování patří také všem kolegům z výrobny Hladkých Životicích, panu Pilčíkovi, zaměstnancům výroby , obchodnímu oddělení a ostatním, pro které je spokojený zákazník odměnou nejcennější.

Tablet jsme předali také ve Frýdku-Místku na prodejně TGM
Kufřík plný uzenin si našel výherce ve Sviadnově
Tablet jsme předali také ve Frýdlantu nad Ostravicí