Konec roku 2013 se nese v duchu výborných zpráv!

Konec roku 2013 se nese v duchu výborných zpráv!
Vloženo: 01.12.2013

Tato soutěž probíhá vždy dvoukolově. V prvním kole navštívil „tajný zákazník“ tuto prodejnu a při nákupu hodnotil z vlastního pohledu prodejnu a profesionalitu obshluhujícího personálu. Tato prodejna určitě splnila jeho tvrdá kritéria, protože tento „tajný zákazník“ z řad širšiho vedení Svazu zpracovatelů masa „pustil“ prodejnu do druhého kola.

V tomto druhém kole již navštívili prodejnu v Bohumíně profesionálové z vedení Svazu zpracovatelů masa a hodnotila i ty nejmenší detaily, hodnotili, hodnotili a hodnotili až jsme se dne 8. října dozvěděli výsledek jejich mravenčí práce.

Výsledek hodnoticí komise Českého svazu zpracovatelů masa byl jednoznačný!

Nejlepší Řeznicko-uzenářskou prodejnou České republiky je prodejna řeznictví H+H, s.r.o. v Bohumíně na ulici Studentká.

Na toto ocenění jsme všichni zaměstnanci firmy patřičně hrdí. Je to výsledek opravdu tvrdé práce, profesionální přístupu všech zaměstnanců k práci a přístupu vedení firmy ke všem svým spolupracovníkům. Určitě se na tomto vítězství podepsaly také nové znalosti, které se všichni pracovníci prodejen dozvěděli na odborných školeních, které probíhají na všech prodejnách Řeznictví H+H.

Děkujeme ještě jednou vedoucí prodejny v Bohumíně paní Táni Skýbové a všem jejich spolupracovnicím za jejich ochotu, píli a tvrdou práci, kterou se nemalou měrou zasloužily o to, že “jejich“ prodejna v Bohumíně se stala Řeznicko-uzenářskou prodejnou roku v ČR.