Masobraní 2023

Masobraní 2023
Vloženo: 17.05.2023

Stejně jako v letech minulých, tak také letos všichni společně můžeme oslavit největší svátek masa MASOBRANÍ

Ku příležitosti této svátku masa jsme pro vás, pro všechny, připravili na podnikových prodejnách Řeznictví H+H speciální akci na vybrané druhy masných výrobků.

Od 19.5. do 21.5. 2023 se můžete těšit na akční ceny na Štýrskou klobásu, Klobásu se sýrem, Farmářskou klobásu nebo Marinovaná vepřová žebra.
V těchto dnech hledejte v pultech našich prodejen označení grilovacích specialit symbolem MASOBRANÍ.


A nejen, že máme pro vás připraveny akční ceny na vybrané druhy grilovacích specialit, ale máme také připravenou soutěž na všech podnikových prodejnách Řeznictví H+H.
Vyhrát můžete jeden z 30 kvalitních nožů GIESSER

Soutěž GRILUJTE s Řeznictvím H+H – MASOBRANÍ

Termín soutěže 19. – 31.5. 2023

1 Nakupte minimálně za 300,- Kč na kterékoliv prodejně Řeznictví H+H.

2 Zaregistrujte svůj nákup v aplikaci MOJEBODY, čímž se automaticky dostáváte do slosování. Počet účtenek s hodnotou nákupu nad 300,- Kč není omezen. Každý soutěžící si může zapsat libovolný počet účtenek v minimální hodnotě 300,- Kč.

3 Všem vylosovaným výhercům zašleme 1.6. 2023 do aplikace MOJE BODY ZPRÁVU o Vaší výhře s přesnou informací, jak dále postupovat. Proto doporučujeme, pečlivě si specifické zprávy v této aplikaci.

4 O výhru je nutno přihlásit nejpozději do 9.6. 2023 do 15:00 hodin. Po tomto čase nebude možné uplatnit výhru, ani právní cestou.

5 Kontaktujte zástupce Řeznictví H+H na telefonním čísle uvedeném ve ZPRÁVĚ a dohodněte si předání výhry na jednu z prodejen Řeznictví H+H.

6 Vyzvedněte si výhru na dohodnuté prodejně a užijte si svou výhru.

Podrobná pravidla o soutěži naleznete zde: https://www.reznictvihh.cz/souteze/