Pátek 13. září 2013 se stal úspěšným dnem pro Řeznictví H+H

Pátek 13. září 2013 se stal úspěšným dnem pro Řeznictví H+H
Vloženo: 13.08.2013

Po úspěších v letech 2011 a 2012 kdy naše prodejny ve Frýdku-Místku a Opavě získaly ocenění Řeznicko-uzenářská prodejna roku, se nám v letošním roce povedlo dosahnout ve sportovní terminologii " čistého hattricku". To znamená, že jsme dokázali třikrát v řadě za sebou zvítězit v této soutěži, kterou teprve čtvrtým rokem vyhlašuje a vyhodnocuje Svaz zpracovatelů masa.
Toto ocenění předních odborníků v oboru zpracování masa vypovídá o vysoké úrovni prodejen Řeznictví H+H a všech jejich pracovníků.
Všichni naši zaměstnanci jsou na toto ocení patřičně hrdí, protože je výsledkem dlouhodobé tvrdé práce a píle všech našich pracovníků . Počínaje mistry řezníky, přes pracovníky výroby masných výrobků, expedice, řidičů, i pracovníků v kancelářích a v neposlední řadě také všech pracovníků na prodejnách. Samozřejmě největší díky a uznání patří pracovnicím prodejny Bohumín v čele s paní vedoucí Táňou Skýbovou a revizorkou prodejen paní Baranovou.
Tímto vedení firmy gratuluje pracovnicím prodejny a děkuje všem zaměstnancům za jejich tvrdou práci a profesionální přístup.