ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2018 MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

ŘEZNICKO-UZENÁŘSKÁ PRODEJNA ROKU 2018 MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE
Vloženo: 14.11.2018

Stejně jako v předchozích letech, tak také v roce 2018 jsem se zúčastnili soutěže o nejlepší ŘEZNICKO-UZENÁŘSKOU prodejnu v Moravskoslezském kraji, kterou v dubnu letošního roku vyhlásil Český svaz zpracovatelů masa. Jednalo se již o 11 ročník této soutěže, která s každým přibývajím rokem získává na své prestiži. Jak je již zvykem, do této soutěže se přihlásilo několik desítek prodeje z Moravskoslezského kraje. Cílem této soutěže je podpořit špičkové prodejny masa a uzenin. Lidově by se dalo říct, že se jedná o ocenění určené řezníkům od řezníků.  Hlavní důkaz při hodnocení je kladen na celkovou organizaci a hygienu prodeje, úroveň personálu, šíři a rozmanitost sortimentu, vybavení prodejny a v neposlední řadě také dodržovaní platných předpisů.

Všichni zaměstnanci Řeznictví H+H jsou hrdi na to, že v letošní silné konkurenci obstála podniková prodejna ve Frýdku-Místku na ulici TGM č.p. 2322 a navázala tím na úspěchy ostatních prodejen z Moravskoslezského i Zlínského kraje z minulých let, protože se v roce 2018 stala vítězem této prestižní soutěže právě tato prodejna. Stala se tak celkově šestou prodejnou Řeznictví H+H, která tuto soutěž vyhrála.

Vedení společnosti Řeznictví H+H gratuluje tímto všem pracovníkům této prodejny v čele s vedoucí paní Leou Čuntovou k tomuto úspěchu a zároveň děkuje všem spolupracovníkům, kteří se na tomto významném úspěchu podíleli.