Řeznicko-uzenářská prodejna roku zlínského kraje 2016

Řeznicko-uzenářská prodejna roku zlínského kraje 2016
Vloženo: 25.10.2016

Také v tomto roce jsme se zúčastnili soutěže o nejlepší Řeznicko-uzenářskou prodejnu roku. Tentokrát jsme vsadili na jednu ze tří prodejen ve Zlínském kraji a vyplatilo se.

Po úspěších v letech 2011, 2012 a 2013, kdy se vždy jedna z našich provozoven v Moravskoslezském kraji umístila na 1. místě v soutěži o nejlepší řeznicko-uzenářskou prodejnu, jsme se v letošním roce rozhodli pro změnu. Přihlásili jsme do této soutěže prodejnu v kraji Zlínském.

Ve velmi silné konkurenci přihlášených prodejen ze zlínského kraje se naše podniková prodejna ve Vsetíně vůbec neztratila. Ba naopak. Český svaz zpracovatelů masa, který tuto soutěž pořádá již devátým rokem, vyhlásil prodejnu ve Vsetíně jako vůbec tu nejlepší z celého zlínského kraje.
Cílem této soutěže je ocenění kvality sortimentu, i celkové úrovně prodeje v soutěžících prodejnách. Dalším přínosem této soutěže je možnost, jak poukázat na důležitost poskytovaného servisu a na jeho přínos koncovým spotřebitelům.

Všichni zaměstnanci Řeznictví H+H jsou na toto ocenění velice hrdí. Samozřejmě největší díky patří vedoucí prodejny ve Vsetíně paní Mirce Soukupové a týmu jejich spolupracovnic, které se na tomto ocenění podílely největší mírou.

Vedení společnosti gratuluje k tomuto úspěchu a děkuje všem pracovníkům, kteří se na tomto úspěchu podíleli.