SPECIALITY OCENĚNÉ ZNAČKOU KVALITY KLASA

SPECIALITY OCENĚNÉ ZNAČKOU KVALITY KLASA
Vloženo: 02.01.2019

Značku kvality propůjčuje Ministerstvo Zemědělství výrobkům, které splňují ty nejpřísnější kritéria na kvalitu nejen zpracování a výroby, ale především na kvalitu surovin, ze kterého se oceněný výrobek vyrábí.

Toto ocenění se oceněným výrobkům pouze propůjčuje na dobu 3 let a po celou dobu musí takto oceněné výrobky dodržovat nejvyšší úroveň kvality a nesmí měnit složení, které se musí shodovat se složením, které výrobky mají v době ocenění. Pokud by se totiž při namátkových kontrolách, které Ministerstvo zemědělství dělá v průběhu těchto tří let, zjistilo, že se výrobek a jeho složení liší od původního složení, které vedlo k ocenění značkou kvality Klasa, ihned by MZe ocenění odebralo.
Proto si každý zákazník může být jistý, že všechny výrobky oceněné značkou kvality Klasy jsou svou specifikací, složením i chutí na velice vysoké úrovni.

My v Řeznictví H+H jsme moc rádi, že již potřetí obhájila toto ocenění Trefilova masopustní klobása, podruhé Klobása z udírny, Rolovaný bok a Pečená sekaná s panenkou a nově se tímto oceněním mohou pyšnit také výrobky Špek dědy Pilčíka a Klobása dědy Pilčíka.
Přesvědčte se sami o výjimečnosti těchto výrobků na všech prodejnách Řeznictví H+H nebo u našich obchodním partnerů ve svém okolí.