Značku kvality Klasa pro další výrobek z Řeznictví H+H

Značku kvality Klasa pro další výrobek z Řeznictví H+H
Vloženo: 15.06.2015

Ode dne 1. června 2015 se můžeme pyšnit dalším velkým úspěchem. Právě v tento den získal další z našich výrobků ocenění Klasa.

Tuto značku kvality propůjčuje Ministerstvo Zemědělství výrobkům, které splňují ty nejpřísnější kritéria na kvalitu nejen zpracování a výroby, ale především na kvalitu surovin, ze kterého se oceněný výrobek vyrábí.

Toto ocenění se každému výrobku propůjčuje na dobu 3 let a každý výrobce musí minimálně po tuto dobu dodržovat vysoký standard oceněného výrobku a nesmí měnit jeho recepturu, složení ani výrobní postupy. Pokub by při namátkových kontrolách byly zjištěny jakékoliv nedostatky, je značka Klasa výrobku ihned odebrána. Na vysoký standard výroby v Řeznictví H+H jsou již naší zákaznici historicky zvyklí a ocenění značky kvality Klasa pro Klobásu z udírny tento fakt pouze podtrhuje.

My v Řeznictví H+H jsme velice pyšni na to, že našim nejnověji oceněným výrobkem je právě Klobása z udírny, která se prakticky ihned po svém uvedení na trh stala jednou z nejžádanějších klobás našeho řeznictví. Tato klobása obsahuje 90% kvalitního vepřového masa a v kombinaci s originálním kořením a jemným zauzením patří k nejoblíbenějším výrobkům nejen na našich podnikových prodejnách.